پاورپوينت فصل اول رياضی هشتم ابتدايی مبحث معرفی عدد گويا

مشخصات فایل تعداد صفحات8حجم308/703 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود در قالب 8 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش اعداد صحیح، طبیعی و اعداد حسابی همه زیر مجموعهای از اعداد گویا هستند زیرا مخرج تمامی اعداد طبیعی یپاورپوينت فصل اول رياضی هشتم ابتدايی مبحث معرفی عدد گويا|42093791|downlaod|پاورپوینت درس اول رياضی هشتم,دانلود پاورپوینت رياضی هشتم درس 1,پاورپوینت معرفی عدد گويا رياضی هشتم,پاورپوینت درس 1 رياضی هشتم ابتدایی,پاورپوینت معرفی عدد گويا  کلاس هشتم,پاورپوینت رياضی هشتم معرفی عدد گويا ,پاورپوینت تدریس معرفی عدد گويا رياضی هشتم
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوينت فصل اول رياضی هشتم ابتدايی مبحث معرفی عدد گويا آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات8حجم308/703 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود در قالب 8 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

اعداد صحیح، طبیعی و اعداد حسابی همه زیر مجموعه‌ای از اعداد گویا هستند زیرا مخرج تمامی اعداد طبیعی یک است و علامت آن‌ها مثبت در نتیجه همهٔ آنان کسر هستند. اعداد اعشاری را می‌توان جزو اعداد گویا به حساب آورد زیرا هر عدد اعشاری را می‌توان به صورت کسری نوشت که مخرج آن یکی از توان‌های مثبت ۱۰ و صورت آن یک عدد صحیح باشد. برای نمایش آنان روی محور می‌توان آنان را به کسر تبدیل نمود. اعداد گویا حاصل تقسیم دو عدد (تقسیم یک عدد صحیح بر یک عدد طبیعی) هستند.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس در قالب 8 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارائه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"