پاورپوینت سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت

دانلود پاورپوینت با موضوع سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت، در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: روش شش مرحله ای هزینه یابی سفارش کارپاورپوینت سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت|40273418|downlaod|پاورپوینت سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت,تحقیق سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت,روش شش مرحله ای هزینه یابی سفارش کار ,تفاوت بین دفاتر معین و كل كالای درجریان ساخت,روشهای مختلف تسهیم اضافه یا کسر جذب سربار,سلسله مراتب تخصیص هزینه ها,مقایسه روش هزینه یابی سنتی و بر مبنای فعالیت
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت، در قالب pptx و در 18 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

روش شش مرحله ای هزینه یابی سفارش کار

مدارك مرجع(source documents )

تفاوت بین دفاتر معین و كل كالای درجریان ساخت

چگونگی ردیابی فعالیتهای تولیدی در سیستم هزینه یابی سفارش كار (ثبت های حسابداری)

روشهای مختلف تسهیم اضافه یا کسر جذب سربار

سلسله مراتب تخصیص هزینه ها

مقایسه روش هزینه یابی سنتی و بر مبنای فعالیت

قسمتی از متن:

چگونگی ردیابی فعالیتهای تولیدی در سیستم هزینه یابی سفارش كار :

خرید مواد كه صرف نظر از مستقیم یا غیر مستقیم بودن آن حساب كنترل مواد بدهكار و باتوجه به نقد یا نسیه بوذن خرید حساب كنترل وجوه نقد یا كنترل حسابهای پرداختنی بستانكار میشود.

- بابت دستمزد مستقیم و غیر مستقیم كه به ترتیب كنترل كالای درجریان ساخت و كنترل سربار از بابت آن ها بدهكار و كنترل دستمزد پرداختنی بستانكار میشود. و هنگام پرداخت این حساب بدهكار و كنترل وجوه نقد بستانكار میشود.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع" سیستمهای هزینه یابی و هزینه یابی بر مبنای فعالیت"می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.