پاورپوینت احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات

دانلود ، با فرمت ppt و در 73 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: کلیات بسیاری از عوامل کمی مورد کاربرد در امور نگهداری و تعمیرات، متکی بر اصول آمار و احتپاورپوینت احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات|39040466|downlaod|احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات, دانلود پاورپوینت احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات, پاورپوینت در مورد احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات, تحقیق احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات, پاورپوینت,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت احتمالات و کاربرد آن در مهندسی نگهداری و تعمیرات آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود ،
با فرمت ppt و در 73 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
کلیات
بسیاری از عوامل کمی مورد کاربرد در امور نگهداری و تعمیرات، متکی بر اصول آمار و احتمالات و توابع توزیع می‌باشند؛ همانند احتمال کارکرد سالم و بدون عیب یک ماشین برای یک مدت معین، احتمال خرابی آنی (لحظه‌ای) یک سیستم و ...
در صورت وجود اطلاعات و آمار از شرایط و نحوه کارکرد ماشین‌ها در گذشته، با بهره‌وری از اصول و تئوری‌های آمار و احتمال می‌توان وضعیت و شرایط کار آینده ماشین‌ها را برآورد نمود.
هیستوگرام‌های نشان‌دهنده توزیع نسبی زمان
اگر عمر 100 عدد لامپ با تقریب فواصل 200 ساعتی دارای هیستوگرام مقابل باشد نسبت لامپ‌هایی که عمر آن‌ها مساوی یا کمتر از 1800 ساعت می‌باشد برابر با 29 درصد و نسبت لامپ‌ها با عمر بین 1800 تا 2200 ساعت برابر 54 درصد است.