پاورپوینت درس چهاردهم علوم پایه ششم

دانلود پاورپوینت پایه ششم دبستان با موضوع درس چهاردهم علوم ، در قالب ppt و در 12 اسلاید، قابل ویرایش. مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و پاورپوینت درس چهاردهم علوم پایه ششم|39024833|downlaod|پاورپوینت درس چهاردهم علوم ششم دبستان , دانلود پاورپوینت ششم ابتدایی با موضوع درس چهاردهم علوم , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس چهاردهم علوم , پاورپوینت کلاس ششم ابتدایی , پاورپوینت پایه ششم دبستان درس چهاردهم علوم , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ششم ,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس چهاردهم علوم پایه ششم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت پایه ششم دبستان با موضوع درس چهاردهم علوم ،
در قالب ppt و در 12 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از پاورپوینت :
درس در يك نگاه
در اين درس، تلاش شده دانش‌آموزان با مفهوم فناوري و يكي از كاربردهاي آن يعني وسايل ارتباط شخصي آشنا شده و مسير تغيير و تكامل آن را در طول تاريخ درك كنند و با برقراري ارتباط بين گذشته و حال، آينده را پيش‌بيني كنند و براي حل مسائل آن، راه‌حل پيشنهاد نمايند. دانش‌آموزان در فرايند اين درس مي‌توانند آنچه را در مورد فناوري وسايل ارتباط شخصي فرار گرفته‌اند به ساير فناوري‌هاي مورد استفاده در زندگي تعميم دهند.
اهداف/ پيامدها
در پايان اين درس انتظار مي‌رود دانش‌آموزان بتوانند: سطح 1: اطلاعاتي در مورد يك فناوري ساده كه به‌طور روزمره با آن سروكار دارند جمع‌آوري و گزارش كنند. سطح 2: اطلاعاتي را در مورد تغييرات يك نمونه فناوري وسايل ارتباط شخصي مانند تلفن در يك دوره زماني جمع‌آوري و گزارش كنند. سطح 3: تأثير تغييرات يك نمونه فناوري مرتبط با وسايل ارتباط جمعي مانند تلفن را بر زندگي روزمره جمع‌‌آوري كرده و تغييرات آن را در يك دوره زماني گزارش دهند . ..