پاورپوینت درس اول فارسی پایه ششم

دانلود پاورپوینت پایه ششم دبستان با موضوع درس اول فارسی ، در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش. مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگپاورپوینت درس اول فارسی پایه ششم|39024537|downlaod|پاورپوینت درس اول فارسی ششم دبستان , دانلود پاورپوینت ششم ابتدایی با موضوع درس اول فارسی , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس اول فارسی , پاورپوینت کلاس ششم ابتدایی , پاورپوینت پایه ششم دبستان درس اول فارسی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ششم درس اول فارس,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس اول فارسی پایه ششم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت پایه ششم دبستان با موضوع درس اول فارسی ،
در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از پاورپوینت :
معنی درس:
این همه آفریده که می بینید که این قدر زیاد است، این همه را آفریننده ای آفریده که خداوند گار است و نعمت های ما ازجانب اوست. آفریدگار را باید بپرستیم و از نعمت های او شکر گزاری و تشکر کنیم.
فکر کردن درباره ی کار آفریننده و آفریده شده،روشنایی و نور یه دل ها می بخشد و فکر نکردن و نادانی کردن تاریکی به دل ها می دهد و نتیجه ی آن نادانی وگمراهی است.معنی ابیات
1 ـ باد بهاری از طرف سبزه زار وزید ، باز صدای پرندگان به گوش گردش روزگار رسید.
2 ـ بلند شو و از فرصت استفاده کن. وزیدن باد بهاری، صدای آهنگین پرندگان و بوی خوب گلها.
3 ـ هر چیزی که در دنیا هست،از خداوند یاد می کند. بلبل و قمری و پرندگان با صدای زیبای خود چه چیزی را یاد آوری کردند؟ یاد خداوند و آفریدگار.
4 ـ برگ درختان سبز،در نظر انسان عاقل مانند دفتری است که به
آن نگاه می کند و به شناخت خداوند می رسد...