پاورپوینت درس 14 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان

دانلود پاورپوینت پایه اول دبستان با موضوع درس 14 مطالعات اجتماعی ، در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش. مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آمپاورپوینت درس 14 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان|39018673|downlaod|پاورپوینت درس 14 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان , دانلود پاورپوینت چهارم ابتدایی با موضوع درس 14 مطالعات اجتماعی , پاورپوینت کلاس چهارم در مورد درس 14 مطالعات اجتماعی , پاورپوینت کلاس چهارم ابتدایی , پاورپوینت پایه چهارم دبستان درس 14 مطالعات اجتماعی ,,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس 14 مطالعات اجتماعی چهارم دبستان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت پایه اول دبستان با موضوع درس 14 مطالعات اجتماعی ،
در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از پاورپوینت :
بچّه ها و پویا و توماس هنگام غروب به همدان رسیدند. پدر و مادر علیرضا و محسن از پویا و توماس تشکّر کردند که بچّه ها را همراه خود برده بودند. پویا گفت: ما فردا صبح به تهران برمیگردیم.
آقای امیری گفت: فردا پنج شنبه است و بهتر است دو روز آخر هفته را همگی به کرمانشاه برویم. حالا که تا اینجا آمده اید، خوب است کرمانشاه را هم ببینید. از کرمانشاه تا همدان حدود سه ساعت راه است.
همه از این پیشنهاد عمو استقبال کردند ...