تحقیق در مورد نقش آلومينيوم در طراحي خودروها

قسمتی از متن: مقدمه : اتومبيل و الومينيم ، تجارت ماندني در همان سال هاي اخير از قرن نوز دهم شدند اينها به استفاده اخير قالب گيري خيلي ابتدايي بر مي گردد اگر چه تحقیق در مورد نقش آلومينيوم در طراحي خودروها|39016866|downlaod|مقاله در مورد نقش آلومينيوم در طراحي خودروها,تحقيق درباره نقش آلومينيوم در طراحي خودروها,پاورپوينت نقش آلومينيوم در طراحي خودروها,پروژه نقش آلومينيوم در طراحي خودروها
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق در مورد نقش آلومينيوم در طراحي خودروها آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

قسمتی از متن:
مقدمه :
اتومبيل و الومينيم ، تجارت ماندني در همان سال هاي اخير از قرن نوز دهم شدند اينها به استفاده اخير قالب گيري خيلي ابتدايي بر مي گردد اگر چه استيل ترجيح داده مي شود ،به وسيله بيشترين دستگاهاي خود كار در سالهاي اخير ، اقتصاد سوخت تغيير مي كند و به طور تناوبي تنظيم مي شود ،كاهش وزن شديدي توسط دستگاهاي خود كار مبادرت مي شود . آلومينيم به عنوان راه حل مهندسي ايده ال پيش نهاد مي شود .چگالي يك سوم آن استيل و انقباض و خاموش كردن لازم از يك دستگاه خود كار را قانع مي سازد . اگر چه الومينيم تا وزني پنج بار گران تر از استيل مي باشد با وجود ارزش بالا در دو دوره گذشته مقدار الومينيم در اتومبيل به طور يك نواخت افزايش پيدا كرده است . كاوش الومينيم از سي و نه كيلو گرم 03/0 در سال 1976 به حدود 89 كيلو گرم ، 07/0 در ميان 90 افزيش پيدا كرده است اگر چه اين استفاده از الومينيم در بنياد هزينه استيل بخش به بخش بوده است نتيجه هيچ تغيير طراحي بنياني نيست بيشتر نفوذ الومينيم در حمل و نقل ، قطعات موتور و چرخ ها و ريخته گري با تعدادي انفصالات و كوبيدن مي باشد .الومينيم ساخته شده در طبقات نفوذي اگر چه به بخشهاي A/C و كمي دريچه براي پيش خوان اتومبيل براي بدنه اتومبيل محدود مي شود حقيقتا آن است منشا چگونگي استفاده الومينيم شود جاي گزيني استيل آهن ، مس براي بخش هاي گوناگون در يك اتومبيل باشد در همه موارد ، جاي گزيني وزن بدون كم كردن ايفاء آن را كاهش مي دهد اما در بيشتر موارد ، ارزش بيشتري را تعيين مي كند . آن افزايش مي تواند اثر معكوس در پايه مصرف كاهش سوخت و افزايش توانايي حمل و ايمني الكترونيك و افزايش زندگي اتومبيل ، اگر استفاده كننده ، سازنده و شايد به طور مهمي قانون گذار به فزض آن فاكتور ها صلاحيت كافي داشته باشد استفاده از مقدار بيشتر الومينيم در حجم توليد اتومبيل ها بار ها از تشخيص گران حجم كم نمونه ها پيش بيني كرد اما هنوز در باره ان موردي نيامده است . الومينيم فقط راهي است كه ميتواند جايگزين استيل با هر اهميتي كه است . جانشين مهم ماده اصلي در اسكلت يا بدنه اتومبيل باشد درخلال دوره گذشته ،سازندهگان وسايط نقليه بطور تكرار مبادرت ارزيابي حالات المينيمي وسايط نقليه كردند .نمونه هاي جديد از تركيب و پيشرفت تكنيك محصولات ازمايش شده بودند جالب اينكه بطور اصلي روي آزمايش مناسب تركيب متدها متمركز بودند.
هونداNS-X تنها اولين وسيله نقليه آلمينيومي ساخت توليد محدود بود . ايودي A8 مثال ديگر از يك تجمل صداي پايين فضادار تمام المينيمي طراحي شده است .