پروژه استخراج نفت، نگهداری و تعمیرات مخازن (نمک زدایی)

مقدمه : صنعت نفت ، مهمترين بخش اقتصاد كشور و خواه و ناخواه اين صنعت از دير باز در سرنوشت سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي ، اقتصادي ما ايفاگر نقش بسيار حساس و مهمي بودهپروژه استخراج نفت، نگهداری و تعمیرات مخازن (نمک زدایی)|39010389|downlaod|عمليات بهره برداري نفت,نحوه استخراج نفت,حفر چاه نفت,تحقیق در مورد نفت,دانلود تحقیق پیرامون استخراج نفت,تعميرات و نگهداري مخازن,نمك زدايي مخازن ,تعمیرات مخازن ,دانلود پایان نامه مهندسی نفت,دانلود پروژه تعیر و نگهداری,پایان نامه مهندسی,پروژ
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پروژه استخراج نفت، نگهداری و تعمیرات مخازن (نمک زدایی) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه :
صنعت نفت ، مهمترين بخش اقتصاد كشور و خواه و ناخواه اين صنعت از دير باز در سرنوشت سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي ، اقتصادي ما ايفاگر نقش بسيار حساس و مهمي بوده است . با اكتشاف نفت در ايران كشور ما يكباره در كش و قوس سياست بازيها اعمال نفوذها و قدرت طلبيها قرار گرفت و اين ماده حياتي كه چرخ بزرگترين صنايع دنيا را به گردش در مي آورد محور اصلي تغيير و تحولات در چهره سياسي و اقتصادي كشور ما گرديد .
تاريخ نفت ايران سرشار از رمز و رازها و پيچيدگي هايي است كه همچنان ناگشوده مانده و كسي را ياراي آن نيست كه به روشني بگويد در اين جولانگاه صنعت و سياست قدرتهاي بزرگ ، چه رويدادهايي به وقوع پيوسته ، رويدادهايي كه متضمن سودها و زيانهايي براي سرزمين بوده است .
صنعت نفت ، صنعتي است بسيار عظيم و گسترده كه در واقع ستون فقرات صنايع و اقتصاد و پايه هاي استراتژيهاي سياسي قرن بيستم را تشكيل مي دهد ، در اهميت نفت بايد گفت كه تاكنون در جهان ارزش هيچ گنجينه و ثروتي حتي در مجموع به پاي نفت نرسيده و تمام پيشرفتهاي قرن حاضر به نحوي ، مولود اين ماده طبيعي بدون جانشين و گرانبها است .


فهرست:
فصــل 1 : عمليات بهره برداري نفت
فصــل 2 : تعميرات و نگهداري مخازن نمك زدايي در واحد بهره برداري
فصــل 3 : آزمون آموخته ها ، نتايج و پيشنهادات