پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی

پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی توضیحات: دانلود پاورپوینت با موضوع سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی، در قالب ppt و در 22 پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی|35023789|downlaod|تعریف سوخت های فسیلی,کاربرد سوخت های فسیلی در زندگی,معایب سوخت های فسیلی,عکس سوخت های فسیلی,سوخت های فسیلی را تعریف کنید,تاثیر سوخت های فسیلی بر محیط زیست,سوخت های طبیعی,مزایا و معایب سوخت های فسیلی و زیستی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پاورپوینت سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی

توضیحات:

دانلود پاورپوینت با موضوع سوخت های خورشیدی و مقایسه آن با سوخت های فسیلی،

در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:

در حالی‌که سوخت‌های فسیلی به‌طور تدریجی رشد کرده‌اند، صنعت خورشیدی هر ساله به‌طور چشم‌گیری در حال رشد است و وضعیتش با دهه‌های گذشته تفاوت پیدا کرده است.
تولیدات کافی و توجیه اقتصادی زمینه رقابت انرژی خورشیدی را با ذغال سنگ، نفت، گاز طبیعی و انرژی هسته‌ای فراهم کرده است. در این مطلب به پنج برتری انرژی خورشیدی می‌پردازیم:
1 - ایجاد شغل
در حال حاضر تعداد شاغلین در زمینه انرژی خورشیدی نسبت به معادن ذغال سنگ در کشور آمریکا بسیار بیش‌تر است. نظریه کاهش یافتن فرصت‌های شغلی در صورت استفاده از انرژی‌های پاک، استدلال اشتباهی است. در حال حاضر رشد انرژی خورشیدی ده برابر رشد اقتصاد آمریکا است.
در سال ۲۰۱۲، صنعت خورشیدی ۱۴۰۰۰ موقعیت شغلی جدید ایجاد کرده است و در سال جدید ایجاد ۲۰۰۰۰ شغل دیگر پیش‌بینی شده است. در سال گذشته صنعت سوخت‌های فسیلی حدود ۴۰۰۰ موقعیت شغلی را کاهش داد.
و . . .فهرست مطالب:

مقدمه

ایجاد شغل
هزینه
ظرفیت
سرمایه‌گذاری
تاثیرات محیط زیستی
و . . .توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.