پاورپوینت درس سیزدهم مطالعات مقطع نهم انقلاب مشروطیت؛ موانع و مشکلات

دانلود پاورپوینت درس سیزدهم مطالعات مقطع نهم با موضوع انقلاب مشروطیت؛ موانع و مشکلات، در قالب ppt و در 83 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: در دوره حکپاورپوینت درس سیزدهم مطالعات مقطع نهم انقلاب مشروطیت؛ موانع و مشکلات|34056187|downlaod|پاورپوینت درس سیزدهم مطالعات نهم , دانلود پاورپوینت نهم با موضوع درس سیزدهم مطالعات , پاورپوینت کلاس نهم در مورد درس سیزدهم مطالعات , پاورپوینت کلاس نهم , پاورپوینت پایه نهم درس سیزدهم مطالعات , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس نهم درس سیزدهم مطالعا,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس سیزدهم مطالعات مقطع نهم انقلاب مشروطیت؛ موانع و مشکلات آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس سیزدهم مطالعات مقطع نهم با موضوع انقلاب مشروطیت؛ موانع و مشکلات،
در قالب ppt و در 83 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

در دوره حکومت مظفرالدین شاه رویدادی بزرگ در ایران رخ داد. این رویداد انقلاب مشروطیت بود
نوعی از حکومت که در آن قدرت و اختیارات پادشاه بر اساس قانون محدود می شود و نهادهایی مانند مجلس شورا و هیئت وزیران (دولت) در ادارۀ کشور مشارکت و دخالت دارند.
حکومتی که در آن پادشاه از قدرت و اختیارات فراوانی برخوردار است و بر اساس میل و ارادۀ خود حکومت می کند. خواست پادشاه حکم قانون را دارد.
زمینه های سیاسی و اقتصادی
جدا شدن سرزمین های بسیار از خاک ایران به دلیل عقب ماندگی ایران و ناتوانی حکومت قاجار در برابر روسیه و انگلیس
واگذاری امتیازهای بسیار به انگلیسی ها و روس ها
تسلط بیگانگان بر منابع ثروت اقتصادی کشور
گسترش بیکاری در سراسر کشور
ضربۀ شدید به صنعت، کشاورزی و بازرگانی
افزایش شدت فقر عمومی در اثر سخت گیری و بی رحم مأموران مالیاتی ...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع نهم بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.