پاورپوینت درس نهم فارسی مقطع ششم ابتدایی رنج هایی کشیدم که مپرس

دانلود پاورپوینت درس نهم فارسی مقطع ششم ابتدایی با موضوع رنج هایی کشیدم که مپرس، در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: معنی شعر: بیان پاورپوینت درس نهم فارسی مقطع ششم ابتدایی رنج هایی کشیدم که مپرس|34055197|downlaod|پاورپوینت درس نهم فارسی ششم , دانلود پاورپوینت ششم با موضوع درس نهم فارسی , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس نهم فارسی , پاورپوینت کلاس ششم , پاورپوینت پایه ششم درس نهم فارسی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ششم درس نهم فارسی , درس , کتاب , پاورپوینت طرح,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس نهم فارسی مقطع ششم ابتدایی رنج هایی کشیدم که مپرس آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس نهم فارسی مقطع ششم ابتدایی با موضوع رنج هایی کشیدم که مپرس،
در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

معنی شعر:
بیان دردی که از عشق کشیده ام و تلخی و رنجی که از دوری چشیده ام ممکن نیست .( عبارت « که مپرس » کنایه از این دارد که مفهوم مورد نظر شاعر از شدت عظمت قابل بیان نیست و به همین سبب به مخاطب می گوید مپرس که نمی توانم بگویم . در زبان عامیانه و روزمره ، اصطلاح « نگو و نپرس » را استفاده می کنیم).
تمام دنیا را جست و جو کرده ام و عاقبت ، معشوقی انتخاب کرده ام که نپرس !
بدن تو در خلوت گدایی و نداری خود ، رنج هایی را تحمل کرده ام که نپرس . (رنج های من فراوان است) .
مانند حافظ غریبانه در راه عشق به مقامی رسیده ام که نپرس ( در عشق ، مقام بالا و جایگاه رفیعی به دست آورده ام)...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع ششم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.