پاورپوینت درس هشتم فارسی مقطع ششم ابتدایی دریاقلی

دانلود پاورپوینت درس هشتم فارسی مقطع ششم ابتدایی با موضوع دریاقلی، در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: وطن و دین ، در انتظار تلاش و اپاورپوینت درس هشتم فارسی مقطع ششم ابتدایی دریاقلی|34055194|downlaod|پاورپوینت درس هشتم فارسی ششم , دانلود پاورپوینت ششم با موضوع درس هشتم فارسی , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس هشتم فارسی , پاورپوینت کلاس ششم , پاورپوینت پایه ششم درس هشتم فارسی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ششم درس هشتم فارسی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس هشتم فارسی مقطع ششم ابتدایی دریاقلی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس هشتم فارسی مقطع ششم ابتدایی با موضوع دریاقلی،
در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

وطن و دین ، در انتظار تلاش و اراده ی محکم تو برای نجات است.
آرش و دریاقلی هر دو برای نجات ایران در مقابل دشمنان از جان خود گذشتند. البته آرش شخصیتی اسطوره ای است نه واقعی.اما می تواند نماد بسیاری از سربازان وطن باشد.
زیرا این قهرمان در لحظه ی خطر ، به فکر جان خود وخانواده اش نبود و تردید و ترس به خود راه نداد و با آخرین سرعت ، خود را به شهر رساند و سربازان و مردم را آگاه کرد ...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع ششم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.