پاورپوینت درس اول فارسی مقطع ششم ابتدایی معرفت آفریدگار

دانلود پاورپوینت درس اول فارسی مقطع ششم ابتدایی با موضوع معرفت آفریدگار، در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: معنی درس: این همه آفریدهپاورپوینت درس اول فارسی مقطع ششم ابتدایی معرفت آفریدگار|34055186|downlaod|پاورپوینت درس اول فارسی ششم , دانلود پاورپوینت ششم با موضوع درس اول فارسی , پاورپوینت کلاس ششم در مورد درس اول فارسی , پاورپوینت کلاس ششم , پاورپوینت پایه ششم درس اول فارسی , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس ششم درس اول فارسی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس اول فارسی مقطع ششم ابتدایی معرفت آفریدگار آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس اول فارسی مقطع ششم ابتدایی با موضوع معرفت آفریدگار،
در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

معنی درس:
این همه آفریده که می بینید که این قدر زیاد است، این همه را آفریننده ای آفریده که خداوند گار است و نعمت های ما ازجانب اوست. آفریدگار را باید بپرستیم و از نعمت های او شکر گزاری و تشکر کنیم.
فکر کردن درباره ی کار آفریننده و آفریده شده،روشنایی و نور یه دل ها می بخشد و فکر نکردن و نادانی کردن تاریکی به دل ها می دهد و نتیجه ی آن نادانی وگمراهی است.
معنی ابیات
1 ـ باد بهاری از طرف سبزه زار وزید ، باز صدای پرندگان به گوش گردش روزگار رسید.
2 ـ بلند شو و از فرصت استفاده کن. وزیدن باد بهاری، صدای آهنگین پرندگان و بوی خوب گلها.
3 ـ هر چیزی که در دنیا هست،از خداوند یاد می کند. بلبل و قمری و پرندگان با صدای زیبای خود چه چیزی را یاد آوری کردند؟ یاد خداوند و آفریدگار.
4 ـ برگ درختان سبز،در نظر انسان عاقل مانند دفتری است که به
آن نگاه می کند و به شناخت خداوند می رسد...توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع ششم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.