پاورپوینت درس ششم علوم مقطع ششم ابتدایی ورزش و نیرو 1

دانلود پاورپوینت درس ششم علوم مقطع ششم ابتدایی با موضوع ورزش و نیرو 1، در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: نیرو: هنگامی که جسمی را مپاورپوینت درس ششم علوم مقطع ششم ابتدایی ورزش و نیرو 1|34055151|downlaod|درس ششم علوم ششم, دانلود پاورپوینت درس ششم علوم ششم, پاورپوینت در مورد درس ششم علوم ششم, تحقیق درس ششم علوم ششم, پاورپوینت درباره درس ششم علوم ششم, پاورپوینت راجع به درس ششم علوم ششم, پاورپوینت آماده درس ششم علوم ششم, تحقیق در مورد درس ششم علو,,,
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس ششم علوم مقطع ششم ابتدایی ورزش و نیرو 1 آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس ششم علوم مقطع ششم ابتدایی با موضوع ورزش و نیرو 1،
در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:

نیرو:
هنگامی که جسمی را می کشیم یا هل می دهیم به آن نیرو وارد می کنیم .

نیرو عاملی است که برای تغییر جهت حرکت تغییر شکل جسم حرکت جسم توقف جسم و کند شدن یا تند شدن حرکت جسم استفاده می شود اگر به یک جسم نیرو وارد شود لااقل یکی از مشخصه های جسم (مثلا سرعت) تغییر می کند می توان گفت:حرکت جسم هنگامی تغییر می کند که به آن نیرو وارد شود.
نکته :
وارد کردن نیرو حتما موجب حرکت نمی شود اگر نیروهای وارد بر یک جسم ساکن یکدیگر را خنثی کنند (یعنی مساوی و در خلاف جهت یکدیگر به جسم وارد می شود جسم همچنان ساکن می ماند و حرکت نخواهد کرد.
سوال: نیرو را به چه واحدی اندازه گیری می کنند؟
1)متر 2)کیلومتر 3)نیوتن 4)ژولتوضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع ششم دبستان بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.