قرارداد NCND و IMFPA براساس استاندارد ICC آمریکا- قرارداد بروکری بی عیب و نقص

دانلود قرارداد NCND و IMFPA براساس استاندارد ICC آمریکا- قرارداد بروکری بی عیب و نقص، در قالب pdf و در 20 صفحه. توضیحات: این قرارداد توسط معتبرترین کدینگ بین القرارداد NCND و IMFPA براساس استاندارد ICC آمریکا- قرارداد بروکری بی عیب و نقص|34034486|downlaod|قرارداد بروکری واسطه گری,قرارداد کارگزاری بین المللی,قرارداد بروکری,قرارداد کارگزاری,دانلود قرارداد بروکری واسطه گری,دانلود قرارداد کارگزاری بین المللی,دانلود قرارداد بروکری,دانلود قرارداد کارگزاری,نمونه قرارداد بروکری واسطه گری
مشخصات فایل مورد نظر در مورد قرارداد NCND و IMFPA براساس استاندارد ICC آمریکا- قرارداد بروکری بی عیب و نقص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود قرارداد NCND و IMFPA براساس استاندارد ICC آمریکا- قرارداد بروکری بی عیب و نقص،
در قالب pdf و در 20 صفحه.


توضیحات:
این قرارداد توسط معتبرترین کدینگ بین المللی یعنی ICC، تهیه و منتشر گردیده و قراردادی بسیار محکم و قوی و بی عیب و نقص است.

دوستانی که در کسوت کارگزاری یا واسطه گری در بازار های بین المللی مشغول به فعالیت هستند، همگی با خیالی آسوده به این قرارداد اطمینان کرده و قراردادشان را منعقد نمایند. چون نه خریدار و نه فروشنده امکان بر هم زدن قرارداد و عدم پرداخت کمسیون ها را ندارند.


نکته: فایل به زبان انگلیسی می باشد.